Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel VOLVO EC210NLC

Originele nummers (OEM)

VO3, C0004750, PS922400M00, PS922400Y00, P792240, UX084W0E, 14520150, 14522945, 14533156, 14618207, 1181.00030, 1181-00030

Gewicht

125 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op VOLVO
Model EC210NLC
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Het voorwiel voor VOLVO EC210NLC heeft een buitendiameter van 540.00mm, een breedte van 170.00mm. De flens is 84.00mm breed.

Passend op

VOLVO

Productnummer:

BE90497

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    VOLVOEC210NLCEC210NLCVOLVO
    EC210NLC
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOVO3
    COTC0004750
    ITMPS922400M00
    ITMPS922400Y00
    NTPP792240
    USCOUX084W0E
    VOLVO14520150
    VOLVO14522945
    VOLVO14533156
    VOLVO14618207
    VOLVO1181.00030
    VOLVO1181-00030

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend