Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel KOMATSU PC220-2 (S/N: 11001-20000)

Originele nummers (OEM)

C0004760, 205.30.00070, 205.30.00071, 205.30.00072, 205.30.00073, 205.30.00074, 205.30.63510, 21K.30.00010, 21K.30.13210, UX086K0E

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC220-2 (S/N: 11001-20000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Het voorwiel voor KOMATSU PC220-2 (S/N: 11001-20000) heeft een buitendiameter van 560.00mm, een breedte van 165.00mm. De flens is 86.00mm breed.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE73736

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC220-2 (S/N: 11001-20000)PC220-2 (S/N: 11001-20000)KOMATSU
    PC220-2 (S/N: 11001-20000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    COTC0004760
    KOMATSU205.30.00070
    KOMATSU205.30.00071
    KOMATSU205.30.00072
    KOMATSU205.30.00073
    KOMATSU205.30.00074
    KOMATSU205.30.63510
    KOMATSU21K.30.00010
    KOMATSU21K.30.13210
    USCOUX086K0E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend