Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel KOMATSU D50S-11 (S/N: 16001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM 842, KM842, C0004731, P4060400M00, 131.30.00273, 131.30.00274, 131.30.00275, 131.30.00283, 131.30.00285, 141.30.00063, UX084K3E

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D50S-11 (S/N: 16001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Het voorwiel voor KOMATSU D50S-11 (S/N: 16001-UP) heeft een buitendiameter van 720.00mm, een breedte van 164.00mm. De flens is 84.00mm breed.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71627

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD50S-11 (S/N: 16001-UP)D50S-11 (S/N: 16001-UP)KOMATSU
    D50S-11 (S/N: 16001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 842
    BERCOKM842
    COTC0004731
    ITMP4060400M00
    KOMATSU131.30.00273
    KOMATSU131.30.00274
    KOMATSU131.30.00275
    KOMATSU131.30.00283
    KOMATSU131.30.00285
    KOMATSU141.30.00063
    USCOUX084K3E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend