Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP)

Originele nummers (OEM)

KM 837, KM837, C0004887, P4035400M00, 195.30.00050, 195.30.00051, 195.30.00052, 195.30.00053, 195.30.00054, 195.30.00055, 195.30.00056, 195.30.00057, 195.30.00058, 195.30.00059, 195.30.00280, 195.30.00281, 195.30.00282, 195.30.00283, 195.30.00284, 195.30.00470, UX127K1E

Gewicht

599 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D355A-5 (S/N: 12622-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Het voorwiel voor KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP) heeft een buitendiameter van 931.00mm, een breedte van 266.00mm. De flens is 127.00mm breed.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71009

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD355A-5 (S/N: 12622-UP)D355A-5 (S/N: 12622-UP)KOMATSU
    D355A-5 (S/N: 12622-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 837
    BERCOKM837
    COTC0004887
    ITMP4035400M00
    KOMATSU195.30.00050
    KOMATSU195.30.00051
    KOMATSU195.30.00052
    KOMATSU195.30.00053
    KOMATSU195.30.00054
    KOMATSU195.30.00055
    KOMATSU195.30.00056
    KOMATSU195.30.00057
    KOMATSU195.30.00058
    KOMATSU195.30.00059
    KOMATSU195.30.00280
    KOMATSU195.30.00281
    KOMATSU195.30.00282
    KOMATSU195.30.00283
    KOMATSU195.30.00284
    KOMATSU195.30.00470
    USCOUX127K1E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend