Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel CATERPILLAR 330C (S/N: JNK SERIE 1-UP)

Originele nummers (OEM)

CR6087, 1028152, 1153698, 1362422, 1425491, 2112216, C0004780, 57457442, 57719288, PZ130400M00, 18157062, UX097C1E

Gewicht

255 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op CATERPILLAR
Model 330C (S/N: JNK SERIE 1-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Het voorwiel voor CATERPILLAR 330C (S/N: JNK SERIE 1-UP) heeft een buitendiameter van 680.00mm, een breedte van 214.00mm. De flens is 97.00mm breed.

Passend op

CATERPILLAR

Productnummer:

BE40885

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    CATERPILLAR330C (S/N: JNK SERIE 1-UP)330C (S/N: JNK SERIE 1-UP)CATERPILLAR
    330C (S/N: JNK SERIE 1-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOCR6087
    CATERPILLAR1028152
    CATERPILLAR1153698
    CATERPILLAR1362422
    CATERPILLAR1425491
    CATERPILLAR2112216
    COTC0004780
    INGERSOLL - RAND57457442
    INGERSOLL - RAND57719288
    ITMPZ130400M00
    SANDVIK_TAMROCK18157062
    USCOUX097C1E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend