Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Voorwiel CATERPILLAR 320D LRR (S/N: FXK SERIE 1-UP)

Originele nummers (OEM)

CR5732, 964253, 991110, 1028151, 1132907, 2394344, 2487143, 2624781, 2869830, 84818540, C0004752, 57704967, P7820400N00, P782040, UX085C0E

Gewicht

140 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op CATERPILLAR
Model 320D LRR (S/N: FXK SERIE 1-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Het voorwiel voor CATERPILLAR 320D LRR (S/N: FXK SERIE 1-UP) heeft een buitendiameter van 547.00mm, een breedte van 158.00mm. De flens is 82.00mm breed.

Passend op

CATERPILLAR

Productnummer:

BE39565

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    CATERPILLAR320D LRR (S/N: FXK SERIE 1-UP)320D LRR (S/N: FXK SERIE 1-UP)CATERPILLAR
    320D LRR (S/N: FXK SERIE 1-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOCR5732
    CATERPILLAR964253
    CATERPILLAR991110
    CATERPILLAR1028151
    CATERPILLAR1132907
    CATERPILLAR2394344
    CATERPILLAR2487143
    CATERPILLAR2624781
    CATERPILLAR2869830
    CNH84818540
    COTC0004752
    INGERSOLL - RAND57704967
    ITMP7820400N00
    NTPP782040
    USCOUX085C0E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend