Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Stalen ketting SHANTUI SD32

Originele nummers (OEM)

KM325/41, C0003005, E4015000M00041, 175.32.00010, 175.32.00012, 175.32.00013, 175.32.00014, 175.32.00016, 175.32.00017, 175.32.00040, 175.32.00100, 175.32.00101, 175.32.00102, 175.32.00103, 175.32.00103E, 175.32.00104, UL228K3W41

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op SHANTUI
Model SD32
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

De stalen ketting voor SHANTUI SD32 heeft 41 schakels en een steek van 228 mm.

Passend op

SHANTUI

Productnummer:

BE88007

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    SHANTUISD32SD32SHANTUI
    SD32
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM325/41
    COTC0003005
    ITME4015000M00041
    KOMATSU175.32.00010
    KOMATSU175.32.00012
    KOMATSU175.32.00013
    KOMATSU175.32.00014
    KOMATSU175.32.00016
    KOMATSU175.32.00017
    KOMATSU175.32.00040
    KOMATSU175.32.00100
    KOMATSU175.32.00101
    KOMATSU175.32.00102
    KOMATSU175.32.00103
    KOMATSU175.32.00103E
    KOMATSU175.32.00104
    USCOUL228K3W41

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend