Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Stalen ketting KOMATSU PC360-7 (S/N: 37715-UP)

Originele nummers (OEM)

KM2233/45, SI801/45, C0002961, 9156481, 9202851, 4S00710, E40306C0M00045, 207.32.00141, 207.32.00300, 207.32.00301, 207.32.00320, 207.32.00321, 207.32.00340, 207.32.00380, UL216K6P45

Gewicht

707.186 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC360-7 (S/N: 37715-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De stalen ketting voor KOMATSU PC360-7 (S/N: 37715-UP) heeft 45 schakels en een steek van 216 mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE74631

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC360-7 (S/N: 37715-UP)PC360-7 (S/N: 37715-UP)KOMATSU
    PC360-7 (S/N: 37715-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM2233/45
    BERCOSI801/45
    COTC0002961
    HITACHI9156481
    HITACHI9202851
    HITACHI4S00710
    ITME40306C0M00045
    KOMATSU207.32.00141
    KOMATSU207.32.00300
    KOMATSU207.32.00301
    KOMATSU207.32.00320
    KOMATSU207.32.00321
    KOMATSU207.32.00340
    KOMATSU207.32.00380
    USCOUL216K6P45

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend