Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Stalen ketting KOMATSU PC340NLC-6 (S/N: 10001-20000)

Originele nummers (OEM)

KM2233/48, SI801/48, C0002962, 27200062, 272.00062A, 71401513, 71474914, 9167840, 9202852, 9235857, 9251026, 4S00711, 81N8.26600, E40306C0M00048, E40306C1M00048, 9251026R, AT314410, FFSB111193, 207.32.00151, 207.32.00310, 207.32.00311, 207.32.00330, 207.32.00331, 207.32.00350, 207.32.00360, 207.32.00370, E40306D48, E40306D48, 3002253, 3023163OK, UL216K6P48

Gewicht

755 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC340NLC-6 (S/N: 10001-20000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

De stalen ketting voor KOMATSU PC340NLC-6 (S/N: 10001-20000) heeft 48 schakels en een steek van 216 mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE74503

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC340NLC-6 (S/N: 10001-20000)PC340NLC-6 (S/N: 10001-20000)KOMATSU
    PC340NLC-6 (S/N: 10001-20000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM2233/48
    BERCOSI801/48
    COTC0002962
    DAEWOO - DOOSAN27200062
    DAEWOO - DOOSAN272.00062A
    FIAT HITACHI71401513
    FIAT HITACHI71474914
    HITACHI9167840
    HITACHI9202852
    HITACHI9235857
    HITACHI9251026
    HITACHI4S00711
    HYUNDAI81N8.26600
    ITME40306C0M00048
    ITME40306C1M00048
    JOHN DEERE9251026R
    JOHN DEEREAT314410
    JOHN DEEREFFSB111193
    KOMATSU207.32.00151
    KOMATSU207.32.00310
    KOMATSU207.32.00311
    KOMATSU207.32.00330
    KOMATSU207.32.00331
    KOMATSU207.32.00350
    KOMATSU207.32.00360
    KOMATSU207.32.00370
    NTPE40306D48
    NTPE40306D48
    ORENSTEIN e KOPPEL3002253
    ORENSTEIN e KOPPEL3023163OK
    USCOUL216K6P48

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend