Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Stalen ketting KOMATSU D375A-2 (S/N: 16001-17000)

Originele nummers (OEM)

KM1274/40, KM3599/40, C0003079, G4037000M00040, G4037000Y00040, 195.32.00400, 195.32.00430, 195.32.00431, 195.32.00432, 195.32.00433, 195.32.00450, 195.32.00451, 195.32.00452, 195.32.00453, 195.32.00454, 195.32.00540, 195.32.00541, 195.32.00590, 195.32.00591, UL280K1L40

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D375A-2 (S/N: 16001-17000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

De stalen ketting voor KOMATSU D375A-2 (S/N: 16001-17000) heeft 40 schakels en een steek van 280 mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71028

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD375A-2 (S/N: 16001-17000)D375A-2 (S/N: 16001-17000)KOMATSU
    D375A-2 (S/N: 16001-17000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1274/40
    BERCOKM3599/40
    COTC0003079
    ITMG4037000M00040
    ITMG4037000Y00040
    KOMATSU195.32.00400
    KOMATSU195.32.00430
    KOMATSU195.32.00431
    KOMATSU195.32.00432
    KOMATSU195.32.00433
    KOMATSU195.32.00450
    KOMATSU195.32.00451
    KOMATSU195.32.00452
    KOMATSU195.32.00453
    KOMATSU195.32.00454
    KOMATSU195.32.00540
    KOMATSU195.32.00541
    KOMATSU195.32.00590
    KOMATSU195.32.00591
    USCOUL280K1L40

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend