Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Stalen ketting KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP)

Originele nummers (OEM)

KM426/39, KM426A/39, C0003062, G4035000M00039, G40350A0M00039, G40350A0Y00039, G40350E0M00039, G40350E0Y00039, 195.32.00130, 195.32.00132, 195.32.00133, 195.32.00135, 195.32.00137, 195.32.00138, 195.32.00139, 195.32.00170, 195.32.00171, 195.32.00221, 195.32.00222, 195.32.00222E, 195.32.00223, 195.32.00520, 195.32.02170, UL260K1L39

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D355A-5 (S/N: 12622-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

De stalen ketting voor KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP) heeft 39 schakels en een steek van 260 mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71001

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD355A-5 (S/N: 12622-UP)D355A-5 (S/N: 12622-UP)KOMATSU
    D355A-5 (S/N: 12622-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM426/39
    BERCOKM426A/39
    COTC0003062
    ITMG4035000M00039
    ITMG40350A0M00039
    ITMG40350A0Y00039
    ITMG40350E0M00039
    ITMG40350E0Y00039
    KOMATSU195.32.00130
    KOMATSU195.32.00132
    KOMATSU195.32.00133
    KOMATSU195.32.00135
    KOMATSU195.32.00137
    KOMATSU195.32.00138
    KOMATSU195.32.00139
    KOMATSU195.32.00170
    KOMATSU195.32.00171
    KOMATSU195.32.00221
    KOMATSU195.32.00222
    KOMATSU195.32.00222E
    KOMATSU195.32.00223
    KOMATSU195.32.00520
    KOMATSU195.32.02170
    USCOUL260K1L39

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend