Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Stalen ketting HITACHI EX200-3 (S/N: 78001-82897)

Originele nummers (OEM)

ID1692/46, KM1170/46, C0002716, 71401294, 9092517, 9126216, 9135631, 9140548, 9200210, E1516700M00046, E1569601M00046, E4020700M00046, E4020700Y00046, E4924600Y00046, E76227A0Y00046, 1408030010, 1408030021, 1408030022, 1408030023, 206.32.00011, 206.32.00013, 10037746, UL190K1P46

Gewicht

541.68 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op HITACHI
Model EX200-3 (S/N: 78001-82897)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De stalen ketting voor HITACHI EX200-3 (S/N: 78001-82897) heeft 46 schakels en een steek van 190 mm.

Passend op

HITACHI

Productnummer:

BE59125

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    HITACHIEX200-3 (S/N: 78001-82897)EX200-3 (S/N: 78001-82897)HITACHI
    EX200-3 (S/N: 78001-82897)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOID1692/46
    BERCOKM1170/46
    COTC0002716
    FIAT HITACHI71401294
    HITACHI9092517
    HITACHI9126216
    HITACHI9135631
    HITACHI9140548
    HITACHI9200210
    ITME1516700M00046
    ITME1569601M00046
    ITME4020700M00046
    ITME4020700Y00046
    ITME4924600Y00046
    ITME76227A0Y00046
    KOMATSU1408030010
    KOMATSU1408030021
    KOMATSU1408030022
    KOMATSU1408030023
    KOMATSU206.32.00011
    KOMATSU206.32.00013
    LIEBHERR10037746
    USCOUL190K1P46

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend