Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Stalen ketting DAEWOO DOOSAN SOLAR 255 LC-V

Originele nummers (OEM)

FT3619/51, ID1690/51, KM2561/51, KM3807/51, KM782/51, 27300009, 71401462, C0002736, K1011519, 71401460, 9098529, 9145324, 9250497, 81EN.20010, E15696B1M00051, E40207B0M00051, E7622700M00051, E7622700Y00051, 9250497R, AT154855, AT311624, 206.32.00113, 206.32.00114, 206.32.00140, 206.32.00140E, 206.32.00220, 206.32.00300, 206.32.00320, 206.32.00410, 206.32.K2110, 206.32.K2111, 206.32.K2112, 5619209, 10027376, 108100130, UL190K2P51, 14530347, 3008972

Gewicht

601.5 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op DAEWOO DOOSAN
Model SOLAR 255 LC-V
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De stalen ketting voor DAEWOO DOOSAN SOLAR 255 LC-V heeft 51 schakels en een steek van 190 mm.

Passend op

DAEWOO DOOSAN

Productnummer:

BE55105

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    DAEWOO DOOSANSOLAR 255 LC-VSOLAR 255 LC-VDAEWOO DOOSAN
    SOLAR 255 LC-V
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOFT3619/51
    BERCOID1690/51
    BERCOKM2561/51
    BERCOKM3807/51
    BERCOKM782/51
    CATERPILLAR27300009
    CNH71401462
    COTC0002736
    DAEWOO - DOOSANK1011519
    FIAT HITACHI71401460
    HITACHI9098529
    HITACHI9145324
    HITACHI9250497
    HYUNDAI81EN.20010
    ITME15696B1M00051
    ITME40207B0M00051
    ITME7622700M00051
    ITME7622700Y00051
    JOHN DEERE9250497R
    JOHN DEEREAT154855
    JOHN DEEREAT311624
    KOMATSU206.32.00113
    KOMATSU206.32.00114
    KOMATSU206.32.00140
    KOMATSU206.32.00140E
    KOMATSU206.32.00220
    KOMATSU206.32.00300
    KOMATSU206.32.00320
    KOMATSU206.32.00410
    KOMATSU206.32.K2110
    KOMATSU206.32.K2111
    KOMATSU206.32.K2112
    LIEBHERR5619209
    LIEBHERR10027376
    SAMSUNG - VOLVO108100130
    USCOUL190K2P51
    VOLVO14530347
    3008972

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend