Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Stalen ketting DAEWOO DOOSAN SOLAR 220 LC-V

Originele nummers (OEM)

ID1690/49, KM2561/49, KM3807/49, KM782/49, 990046, C0002734, 27200054, K1010857, K1011228, 9162349, 9181003, 9250500, 81N6.26600, E15696B1M00049, E40207B0M00049, E7622700M00049, E7622700Y00049, 9250500R, FFSB111198, 20Y.32.00022, 20Y.32.00023, 20Y.32.00024, 20Y.32.00220, 20Y.32.00310, 20Y.32.00340, 20Y.32.07460, 20Y.32.07460E, 20Y.32.K1511, UL190K2P49, 14530361, 118200100, VOE14530361

Gewicht

577.9 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op DAEWOO DOOSAN
Model SOLAR 220 LC-V
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De stalen ketting voor DAEWOO DOOSAN SOLAR 220 LC-V heeft 49 schakels en een steek van 190 mm.

Passend op

DAEWOO DOOSAN

Productnummer:

BE55032

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    DAEWOO DOOSANSOLAR 220 LC-VSOLAR 220 LC-VDAEWOO DOOSAN
    SOLAR 220 LC-V
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOID1690/49
    BERCOKM2561/49
    BERCOKM3807/49
    BERCOKM782/49
    CATERPILLAR990046
    COTC0002734
    DAEWOO - DOOSAN27200054
    DAEWOO - DOOSANK1010857
    DAEWOO - DOOSANK1011228
    HITACHI9162349
    HITACHI9181003
    HITACHI9250500
    HYUNDAI81N6.26600
    ITME15696B1M00049
    ITME40207B0M00049
    ITME7622700M00049
    ITME7622700Y00049
    JOHN DEERE9250500R
    JOHN DEEREFFSB111198
    KOMATSU20Y.32.00022
    KOMATSU20Y.32.00023
    KOMATSU20Y.32.00024
    KOMATSU20Y.32.00220
    KOMATSU20Y.32.00310
    KOMATSU20Y.32.00340
    KOMATSU20Y.32.07460
    KOMATSU20Y.32.07460E
    KOMATSU20Y.32.K1511
    USCOUL190K2P49
    VOLVO14530361
    VOLVO118200100
    VOLVOVOE14530361

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend