Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Sprocket SCHAEFF HR18 (RUBBER TRACK)

Originele nummers (OEM)

MU5001, 76561171, 76615983, C0003262, 20010800022, 200108.00022A, 21081036, 2108.1036A, 1013768, 1032012, R2605000M01, R2605000N01, 234/14700, 5102304, 1000012604, 8211279, 4910037, E4910037, 5527640014, UR135R019, 11806464, 2907700

Gewicht

20 kg

€ 113,07*

€ 93,45 excl. btw

✓ In voorraad! Bezorging in 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op SCHAEFF
Model HR18 RUBBER
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De sprocket voor SCHAEFF HR18 (RUBBER TRACK) heeft 19.00 tanden, een binnendiameter van 230.00mm en een buitendiameter van 426.00mm

Passend op

SCHAEFF

Productnummer:

BE87835

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    SCHAEFFHR18 RUBBERHR18 RUBBERSCHAEFF
    HR18 RUBBER
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOMU5001
    CNH76561171
    CNH76615983
    COTC0003262
    DAEWOO - DOOSAN20010800022
    DAEWOO - DOOSAN200108.00022A
    DAEWOO - DOOSAN21081036
    DAEWOO - DOOSAN2108.1036A
    HITACHI1013768
    HITACHI1032012
    ITMR2605000M01
    ITMR2605000N01
    JCB234/14700
    NEUSON5102304
    NEUSON1000012604
    ORENSTEIN e KOPPEL8211279
    PEL JOB4910037
    PEL JOBE4910037
    SCHAEFF5527640014
    USCOUR135R019
    VOLVO11806464
    2907700

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend