Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Sprocket KUBOTA KX41-3V

Originele nummers (OEM)

MU1501, C0003180, 21081044, 1102000070, E2031811, H2031811, 2056268, 81MJ.10010, R1429000M01, H15A-SP, TB016-SP, S015-SP, EX15-2-SP, 231/80801, S04216.00100, 200131649, 20M.27.48111, 20M.27.71111, 20M.27.81111, 20W.27.11110, 22J.27.16110, 22J.27.16111, 22J.27.R6111, RB237.14430, RB237-14430, 1000068519, R009003, 421600100, UR090Z119

Gewicht

7.2 kg

€ 58,15*

€ 48,06 excl. btw

✓ In voorraad! Bezorging in 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KUBOTA
Model KX41-3V
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De sprocket voor KUBOTA KX41-3V heeft 19.00 tanden, een binnendiameter van 140.00mm en een buitendiameter van 290.00mm

Passend op

KUBOTA

Productnummer:

BE77114

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KUBOTAKX41-3VKX41-3VKUBOTA
    KX41-3V
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOMU1501
    COTC0003180
    DAEWOO - DOOSAN21081044
    HANIX1102000070
    HITACHIE2031811
    HITACHIH2031811
    HITACHI2056268
    HYUNDAI81MJ.10010
    ITMR1429000M01
    JANSSENH15A-SP
    JANSSENTB016-SP
    JANSSENS015-SP
    JANSSENEX15-2-SP
    JCB231/80801
    KOBELCOS04216.00100
    KOMATSU200131649
    KOMATSU20M.27.48111
    KOMATSU20M.27.71111
    KOMATSU20M.27.81111
    KOMATSU20W.27.11110
    KOMATSU22J.27.16110
    KOMATSU22J.27.16111
    KOMATSU22J.27.R6111
    KUBOTARB237.14430
    KUBOTARB237-14430
    NEUSON1000068519
    NTPR009003
    TAKEUCHI421600100
    USCOUR090Z119

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend