Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Sprocket KOBELCO SK35SR-1

Originele nummers (OEM)

MU3019, 6865714430, 200105A1, 6010534M1, 47043171, C0003227, 6011537M1, D23400800, 6865114430, 6865814430, 6865914430, RD118.14430, RD118.14433, 3022402, 1000070703, R010104, UR101Z623

Gewicht

15 kg

€ 74,31*

€ 61,41 excl. btw

✓ In voorraad! Bezorging in 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOBELCO
Model SK35SR-1
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De sprocket voor KOBELCO SK35SR-1 heeft 23.00 tanden, een binnendiameter van 204.00mm en een buitendiameter van 386.20mm

Passend op

KOBELCO

Productnummer:

BE69763

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOBELCOSK35SR-1SK35SR-1KOBELCO
    SK35SR-1
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOMU3019
    CASE - POCLAIN6865714430
    CASE - POCLAIN200105A1
    CASE - POCLAIN6010534M1
    CNH47043171
    COTC0003227
    FERMEC6011537M1
    IHI - IMERD23400800
    KUBOTA6865114430
    KUBOTA6865814430
    KUBOTA6865914430
    KUBOTARD118.14430
    KUBOTARD118.14433
    NEUSON3022402
    NEUSON1000070703
    NTPR010104
    USCOUR101Z623

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend