Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Rubberen rups 300x52,5x84N voor DAEWOO DOOSAN SOLAR 035 (RUBBER TRACK)

Originele nummers (OEM)

C0001220, 20010600116, 27300005, K1028140, 4100200450, NQS1.41000.2, SP71.00019, 20S.32.75112, 21U.35.31110, RT30052584N

Gewicht

141.56 kg

Version
Breedte-img
Breedte
300 mm
Steek-img
Steek
52.5 mm
Schakels-img
Schakels
84

€ 400,80*

€ 331,24 excl. btw

✓ In voorraad! Bezorging in 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op DAEWOO DOOSAN
Model SOLAR 035 (RUBBER TRACK)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Het buitenste loopvlak van deze rubberen rups 300x52,5x84N voor de DAEWOO DOOSAN SOLAR 035 (RUBBER TRACK) meet 300mm breed. De rubber track is samengesteld uit 84 elementen die elk 52,5mm van elkaar verwijderd staan. Vervaardigd met stalen kabels die meerdere keren gewikkeld worden volgens het ""continuous-belt""-procedee; wat de kans op breuken en stilstand tot een minimum herleidt. Deze rups wordt gekenmerkt door zijn antivibrerende eigenschappen doordat de schakels in een geschrankte positie staan. De rollen aan de onderkant van het rijwerk ondervinden hierdoor een uitstekende geleiding. Deze zaken geven een aangenamer comfort voor de operator tijdens het rijden. Deze rups is van het type smalspoor (N:Narrow)

Passend op

DAEWOO DOOSAN

Productnummer:

BE54921

Aantal schakels

84

Steek

52.5 mm

Type steek

Short pitch

Type

N

Versie

Premium

Breedte

300 mm

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    DAEWOO DOOSANSOLAR 035 RUBBERSOLAR 035 RUBBERDAEWOO DOOSAN
    SOLAR 035 RUBBER
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    COTC0001220
    DAEWOO - DOOSAN20010600116
    DAEWOO - DOOSAN27300005
    DAEWOO - DOOSANK1028140
    HANIX4100200450
    HANIXNQS1.41000.2
    HANIXSP71.00019
    KOMATSU20S.32.75112
    KOMATSU21U.35.31110
    USCORT30052584N

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend