Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Rubberen rups 230x48x70 voor CATERPILLAR 301.8C (S/N: JSB serie 1-UP)

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Originele nummers (OEM)

2311911, C0001074, 4668822, 4700297, 4706613, 1914080600, RT2304870

Gewicht

64.26 kg

Version
Breedte-img
Breedte
230 mm
Steek-img
Steek
48 mm
Schakels-img
Schakels
70

€ 188,61*

€ 155,88 excl. btw

✓ In voorraad! Bezorging in 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op CATERPILLAR
Model 301.8C (S/N: JSB SERIE 1-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Dit is de 230x48x70 rubberen rups voor CATERPILLAR 301.8C (S/N: JSB serie 1-UP) van 230mm breed. Deze rubber track is samengesteld uit 70 nokken (schakels) met een steek van 48mm. De rups beschikt over een uitstekende resistentie tegen breuken doordat de stalen kabels meerdere keren gewikkeld zijn geweest tijdens de productie. Deze rubberen rups maakt gebruik van het "halve-steek" concept (48mm) wat de trillingen en vibraties tijdens het rijden sterk doen verminderen. Wat dan weer aanleiding geeft tot een aangenamer rijcomfort.

Passend op

CATERPILLAR

Productnummer:

BE38094

Aantal schakels

70

Steek

48 mm

Type steek

Short pitch

Versie

Premium

Breedte

230 mm

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    CATERPILLAR301301CATERPILLAR
    301
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    CATERPILLAR2311911
    COTC0001074
    HITACHI4668822
    HITACHI4700297
    HITACHI4706613
    TAKEUCHI1914080600
    USCORT2304870

    Productbeoordelingen

    1 van 1 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren


    100%

    0%

    0%

    0%

    0%


    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend


    Nico Marx

    5 januari 2025 17:15

    Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

    Erfüllt seinen Zweck

    Perfekter Ersatz, gerne wieder