Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR270KM120 voor KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP)

Originele nummers (OEM)

KM 926, KM343B, KM926, C0001852, A4035000M00, 195.30.00113, 195.30.00114, 195.30.00115, 195.30.00116, 195.30.00117, 195.30.00118, 195.30.00330, 195.30.00331, 195.30.00332, 195.30.00333, 195.30.00334, 195.30.00335, 195.30.00335E, 195.30.00336, 195.30.00337, 196.30.00060, 196.30.00061, 196.30.00065, 196.30.00066, 196.30.00067, 196.30.00115, 196.30.00116, UF270K1T

Gewicht

153 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D355A-5 (S/N: 12622-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Onderrol TR270KM120 voor KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M27 x 70.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71005

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD355A-5 (S/N: 12622-UP)D355A-5 (S/N: 12622-UP)KOMATSU
    D355A-5 (S/N: 12622-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 926
    BERCOKM343B
    BERCOKM926
    COTC0001852
    ITMA4035000M00
    KOMATSU195.30.00113
    KOMATSU195.30.00114
    KOMATSU195.30.00115
    KOMATSU195.30.00116
    KOMATSU195.30.00117
    KOMATSU195.30.00118
    KOMATSU195.30.00330
    KOMATSU195.30.00331
    KOMATSU195.30.00332
    KOMATSU195.30.00333
    KOMATSU195.30.00334
    KOMATSU195.30.00335
    KOMATSU195.30.00335E
    KOMATSU195.30.00336
    KOMATSU195.30.00337
    KOMATSU196.30.00060
    KOMATSU196.30.00061
    KOMATSU196.30.00065
    KOMATSU196.30.00066
    KOMATSU196.30.00067
    KOMATSU196.30.00115
    KOMATSU196.30.00116
    USCOUF270K1T

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend