Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR210CR021 voor CATERPILLAR 330B L (S/N: 5LS serie 1-UP)

Originele nummers (OEM)

CJ5897, CR5897, 1175047, 1341013, 1503987, 1504849, 1791486, C0001818, 57564213, A0130000M00, 18157185, UF210C0E

Gewicht

61 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op CATERPILLAR
Model 330B L (S/N: 5LS SERIE 1-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR210CR021 voor CATERPILLAR 330B L (S/N: 5LS serie 1-UP) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een CATERPILLAR 330B L (S/N: 5LS serie 1-UP) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M24 x 110.

Passend op

CATERPILLAR

Productnummer:

BE40803

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    CATERPILLAR330B L (S/N: 5LS SERIE 1-UP)330B L (S/N: 5LS SERIE 1-UP)CATERPILLAR
    330B L (S/N: 5LS SERIE 1-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOCJ5897
    BERCOCR5897
    CATERPILLAR1175047
    CATERPILLAR1341013
    CATERPILLAR1503987
    CATERPILLAR1504849
    CATERPILLAR1791486
    COTC0001818
    INGERSOLL - RAND57564213
    ITMA0130000M00
    SANDVIK_TAMROCK18157185
    USCOUF210C0E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend