Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR209KM121 voor KOMATSU PC380LC-6 (S/N: 10001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM1743, C0001816, A4040000M00, 208.30.00210, 208.30.00211, 208.30.00230, 208.30.00231, 208.30.00232, 208.30.00310, A404000, UF209K1E

Gewicht

72 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC380LC-6 (S/N: 10001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Onderrol TR209KM121 voor KOMATSU PC380LC-6 (S/N: 10001-UP) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU PC380LC-6 (S/N: 10001-UP) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M22 x 110.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE74692

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC380LC-6 (S/N: 10001-UP)PC380LC-6 (S/N: 10001-UP)KOMATSU
    PC380LC-6 (S/N: 10001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1743
    COTC0001816
    ITMA4040000M00
    KOMATSU208.30.00210
    KOMATSU208.30.00211
    KOMATSU208.30.00230
    KOMATSU208.30.00231
    KOMATSU208.30.00232
    KOMATSU208.30.00310
    NTPA404000
    USCOUF209K1E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend