Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR204VA021 voor LIEBHERR R952 HD (S/N: 264 | 500-799)

Originele nummers (OEM)

LH696, LH696D, LJ696, LJ696D, LH27, 7T6396, 8E4579, C0001799, 22706084, 22709025, 2270.9401A, K1008896, 71400941, 71483187, 9047037, 9066690, 9114682, 1511031, A14060A0M00, A14060B0Y00, A14060E0M00, A14060G0Y00, AT108629, 820220002, 5205010, 5605668, 5612651, 5612673, 5618394, 10466947, 561839403, A14060A, 2400517, UF204E0E, 14043993

Gewicht

52.5 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op LIEBHERR
Model R952 HD (S/N: 264 | 500-799)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR204VA021 voor LIEBHERR R952 HD (S/N: 264 | 500-799) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een LIEBHERR R952 HD (S/N: 264 | 500-799) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M20 x 100.

Passend op

LIEBHERR

Productnummer:

BE82352

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    LIEBHERRR952 HD (S/N: 264 | 500-799)R952 HD (S/N: 264 | 500-799)LIEBHERR
    R952 HD (S/N: 264 | 500-799)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOLH696
    BERCOLH696D
    BERCOLJ696
    BERCOLJ696D
    BERCOLH27
    CATERPILLAR7T6396
    CATERPILLAR8E4579
    COTC0001799
    DAEWOO - DOOSAN22706084
    DAEWOO - DOOSAN22709025
    DAEWOO - DOOSAN2270.9401A
    DAEWOO - DOOSANK1008896
    FIAT HITACHI71400941
    FIAT HITACHI71483187
    HITACHI9047037
    HITACHI9066690
    HITACHI9114682
    HYDROMAC1511031
    ITMA14060A0M00
    ITMA14060B0Y00
    ITMA14060E0M00
    ITMA14060G0Y00
    JOHN DEEREAT108629
    KOMATSU820220002
    LIEBHERR5205010
    LIEBHERR5605668
    LIEBHERR5612651
    LIEBHERR5612673
    LIEBHERR5618394
    LIEBHERR10466947
    LIEBHERR561839403
    NTPA14060A
    ORENSTEIN e KOPPEL2400517
    USCOUF204E0E
    VOLVO14043993

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend