Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR196KM121 voor KOMATSU PC360-7 (S/N: 37715-UP)

Originele nummers (OEM)

KM1429, C0001794, E282.2002, A4030000M00, A40300B0M00, 207.30.00022, 207.30.00023, 207.30.00130, 207.30.00150, 207.30.00410, 207.30.00510, 207.30.00511, 207.30.00610, 207.30.68010, 207.30.K1100, 207.30.K1700, A40300B, 108103871, UF196K1E, 14527315, P14520822

Gewicht

52 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC360-7 (S/N: 37715-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR196KM121 voor KOMATSU PC360-7 (S/N: 37715-UP) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU PC360-7 (S/N: 37715-UP) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M20 x 100.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE74635

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC360-7 (S/N: 37715-UP)PC360-7 (S/N: 37715-UP)KOMATSU
    PC360-7 (S/N: 37715-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1429
    COTC0001794
    HYUNDAIE282.2002
    ITMA4030000M00
    ITMA40300B0M00
    KOMATSU207.30.00022
    KOMATSU207.30.00023
    KOMATSU207.30.00130
    KOMATSU207.30.00150
    KOMATSU207.30.00410
    KOMATSU207.30.00510
    KOMATSU207.30.00511
    KOMATSU207.30.00610
    KOMATSU207.30.68010
    KOMATSU207.30.K1100
    KOMATSU207.30.K1700
    NTPA40300B
    SAMSUNG - VOLVO108103871
    USCOUF196K1E
    VOLVO14527315
    VOLVOP14520822

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend