Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR173VA221 voor VOLVO EC210NLC

Originele nummers (OEM)

485141, KJ18, KL18, KL24, SI65, SJ65, S515417, 3609896, 45013640, C0001756, 45019640, 3380409H91, A1405000M00, Y20571, 5209256, 5601352, 5601369, 10343015, 10800837, 11006204, 108103680, 118100010, UF173E2E, 43992, 14043992, 14260870, 14504091, 14527281, 14527314, 14573180

Gewicht

42 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op VOLVO
Model EC210NLC
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR173VA221 voor VOLVO EC210NLC - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een VOLVO EC210NLC gebruikt men 4 bouten 10.9 - M16 x 90.

Passend op

VOLVO

Productnummer:

BE90494

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    VOLVOEC210NLCEC210NLCVOLVO
    EC210NLC
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    ATLAS - TEREX485141
    BERCOKJ18
    BERCOKL18
    BERCOKL24
    BERCOSI65
    BERCOSJ65
    CASE - POCLAINS515417
    CATERPILLAR3609896
    CNH45013640
    COTC0001756
    FIAT HITACHI45019640
    FURUKAWA3380409H91
    ITMA1405000M00
    ITMY20571
    LIEBHERR5209256
    LIEBHERR5601352
    LIEBHERR5601369
    LIEBHERR10343015
    LIEBHERR10800837
    LIEBHERR11006204
    SAMSUNG - VOLVO108103680
    SAMSUNG - VOLVO118100010
    USCOUF173E2E
    VOLVO43992
    VOLVO14043992
    VOLVO14260870
    VOLVO14504091
    VOLVO14527281
    VOLVO14527314
    VOLVO14573180

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend