Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR173KM021 voor KOMATSU PC220-2 (S/N: 11001-20000)

Originele nummers (OEM)

KJ1179, KM1179, C0001758, A40200F0M00, A40200H0Y00, A40200L0M00, 205.30.00030, 205.30.00031, 205.30.00032, 205.30.00034, 205.30.00036, 205.30.00037, 205.30.00170, 205.30.00171, 205.30.00172, 205.30.76101, 205.30.K0010, 205.30.K1100, 20Y.30.00010, UF173K0E

Gewicht

34.6 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC220-2 (S/N: 11001-20000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR173KM021 voor KOMATSU PC220-2 (S/N: 11001-20000) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU PC220-2 (S/N: 11001-20000) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M16 x 90.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE73734

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC220-2 (S/N: 11001-20000)PC220-2 (S/N: 11001-20000)KOMATSU
    PC220-2 (S/N: 11001-20000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKJ1179
    BERCOKM1179
    COTC0001758
    ITMA40200F0M00
    ITMA40200H0Y00
    ITMA40200L0M00
    KOMATSU205.30.00030
    KOMATSU205.30.00031
    KOMATSU205.30.00032
    KOMATSU205.30.00034
    KOMATSU205.30.00036
    KOMATSU205.30.00037
    KOMATSU205.30.00170
    KOMATSU205.30.00171
    KOMATSU205.30.00172
    KOMATSU205.30.76101
    KOMATSU205.30.K0010
    KOMATSU205.30.K1100
    KOMATSU20Y.30.00010
    USCOUF173K0E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend