Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR173KM020 voor KOMATSU D57S-1B (S/N: 20001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM 859, KM11C, KM2870, KM859, C0001759, A4060000M00, 131.30.00320, 131.30.00321, 131.30.00322, 131.30.00340, 131.30.00341, 131.30.00342, 131.30.00343, 131.30.00344, 131.30.00345, 140.30.00050, 140.30.00051, 140.30.00052, 140.30.00053, 10Y.40.10000, 10Y.40.10000C, UF173K0T

Gewicht

49 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D57S-1B (S/N: 20001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR173KM020 voor KOMATSU D57S-1B (S/N: 20001-UP) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU D57S-1B (S/N: 20001-UP) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M16 x 60.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71764

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD57S-1B (S/N: 20001-UP)D57S-1B (S/N: 20001-UP)KOMATSU
    D57S-1B (S/N: 20001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 859
    BERCOKM11C
    BERCOKM2870
    BERCOKM859
    COTC0001759
    ITMA4060000M00
    KOMATSU131.30.00320
    KOMATSU131.30.00321
    KOMATSU131.30.00322
    KOMATSU131.30.00340
    KOMATSU131.30.00341
    KOMATSU131.30.00342
    KOMATSU131.30.00343
    KOMATSU131.30.00344
    KOMATSU131.30.00345
    KOMATSU140.30.00050
    KOMATSU140.30.00051
    KOMATSU140.30.00052
    KOMATSU140.30.00053
    SHANTUI10Y.40.10000
    SHANTUI10Y.40.10000C
    USCOUF173K0T

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend