Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR172HT121 voor HITACHI ZX160 LC-6N

Originele nummers (OEM)

FT3612, HT710, HT771, SI870, C0001750, 71401360, 9134243, 9184516, 9231278, 9264590, 9302525, 4S00509, A76200A0M00, AP34666, AP39240, AT179188, A76200A, UF172H1E

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op HITACHI
Model ZX160 LC-6N
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR172HT121 voor HITACHI ZX160 LC-6N - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een HITACHI ZX160 LC-6N gebruikt men 4 bouten 10.9 - M18 x 90.

Passend op

HITACHI

Productnummer:

BE62808

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    HITACHIZX160 LC-6NZX160 LC-6NHITACHI
    ZX160 LC-6N
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOFT3612
    BERCOHT710
    BERCOHT771
    BERCOSI870
    COTC0001750
    FIAT HITACHI71401360
    HITACHI9134243
    HITACHI9184516
    HITACHI9231278
    HITACHI9264590
    HITACHI9302525
    HITACHI4S00509
    ITMA76200A0M00
    JOHN DEEREAP34666
    JOHN DEEREAP39240
    JOHN DEEREAT179188
    NTPA76200A
    USCOUF172H1E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend