Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR146HT021 voor TAKEUCHI TB1140 (S/N: 51400005-51410001) (STALEN RIJWERK)

Originele nummers (OEM)

FT3602, HJ49, HT49, SI745, 76556174, C0001729, 22701061, 2270.1061P, 92706003, 71401427, 9066508, 9092522, 9114315, 9114615, 9114679, 9132600, 9190194, 4S00506, 81N3.11010, A1813000M00, A7610000M00, 331/49770, AP34655, AT166891, AT316099, 61750800110, 5231047, 1000001348, A761000, 5671658502, UF146H0E, 14370170

Gewicht

25 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op TAKEUCHI
Model TB 1140 - S/N: 51400005-51410001 STEEL
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR146HT021 voor TAKEUCHI TB1140 (S/N: 51400005-51410001) (STALEN RIJWERK) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een TAKEUCHI TB1140 (S/N: 51400005-51410001) (STALEN RIJWERK) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M16 x 70.

Passend op

TAKEUCHI

Productnummer:

BE89224

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    TAKEUCHITB 1140 - S/N: 51400005-51410001 STEELTB 1140 - S/N: 51400005-51410001 STEELTAKEUCHI
    TB 1140 - S/N: 51400005-51410001 STEEL
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOFT3602
    BERCOHJ49
    BERCOHT49
    BERCOSI745
    CNH76556174
    COTC0001729
    DAEWOO - DOOSAN22701061
    DAEWOO - DOOSAN2270.1061P
    DAEWOO - DOOSAN92706003
    FIAT HITACHI71401427
    HITACHI9066508
    HITACHI9092522
    HITACHI9114315
    HITACHI9114615
    HITACHI9114679
    HITACHI9132600
    HITACHI9190194
    HITACHI4S00506
    HYUNDAI81N3.11010
    ITMA1813000M00
    ITMA7610000M00
    JCB331/49770
    JOHN DEEREAP34655
    JOHN DEEREAT166891
    JOHN DEEREAT316099
    KATO61750800110
    MECALAC5231047
    NEUSON1000001348
    NTPA761000
    SCHAEFF5671658502
    USCOUF146H0E
    VOLVO14370170

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend