Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR123KM021 voor KOMATSU PC130-7 (S/N: 70001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM1705, C0001690, A4010000M00, A4012000M00, A40120A0M00, 820220027, 820220032, 203.30.00110, 203.30.00111, 203.30.00140, 203.30.00220, 203.30.00221, 203.30.00221E, 203.30.00222, 203.30.00223, 203.30.44000, 203.30.K1130, 20E.30.K1580, 226.30.13100, 22B.30.00010, 22B.30.00110, 22B.30.00210, 22B.30.00310, 22B.30.00410, 22B.30.00411, 7002346, A40120A, UF123K0E

Gewicht

21.8 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC130-7 (S/N: 70001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR123KM021 voor KOMATSU PC130-7 (S/N: 70001-UP) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU PC130-7 (S/N: 70001-UP) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M16 x 70.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE73020

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC130-7 (S/N: 70001-UP)PC130-7 (S/N: 70001-UP)KOMATSU
    PC130-7 (S/N: 70001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1705
    COTC0001690
    ITMA4010000M00
    ITMA4012000M00
    ITMA40120A0M00
    KOMATSU820220027
    KOMATSU820220032
    KOMATSU203.30.00110
    KOMATSU203.30.00111
    KOMATSU203.30.00140
    KOMATSU203.30.00220
    KOMATSU203.30.00221
    KOMATSU203.30.00221E
    KOMATSU203.30.00222
    KOMATSU203.30.00223
    KOMATSU203.30.44000
    KOMATSU203.30.K1130
    KOMATSU20E.30.K1580
    KOMATSU226.30.13100
    KOMATSU22B.30.00010
    KOMATSU22B.30.00110
    KOMATSU22B.30.00210
    KOMATSU22B.30.00310
    KOMATSU22B.30.00410
    KOMATSU22B.30.00411
    NEUSON7002346
    NTPA40120A
    USCOUF123K0E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend