Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR123KM020 voor KOMATSU D37P-1 (S/N: 1001-1500)

Originele nummers (OEM)

KM 388, KM388, C0001691, A4031000M00, 110.30.00036, 110.30.00037, 110.30.00056, 110.30.00057, 111.30.00130, 111.30.00270, 111.30.00271, 111.30.00272, 111.30.00273, 111.30.00274, 111.30.00274E, 113.30.00120, 113.30.00130, 113.30.00170, 113.30.00171, 113.30.00172, UF123K0T

Gewicht

28.5 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D37P-1 (S/N: 1001-1500)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Onderrol TR123KM020 voor KOMATSU D37P-1 (S/N: 1001-1500) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU D37P-1 (S/N: 1001-1500) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M16 x 45.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71102

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD37P-1 (S/N: 1001-1500)D37P-1 (S/N: 1001-1500)KOMATSU
    D37P-1 (S/N: 1001-1500)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 388
    BERCOKM388
    COTC0001691
    ITMA4031000M00
    KOMATSU110.30.00036
    KOMATSU110.30.00037
    KOMATSU110.30.00056
    KOMATSU110.30.00057
    KOMATSU111.30.00130
    KOMATSU111.30.00270
    KOMATSU111.30.00271
    KOMATSU111.30.00272
    KOMATSU111.30.00273
    KOMATSU111.30.00274
    KOMATSU111.30.00274E
    KOMATSU113.30.00120
    KOMATSU113.30.00130
    KOMATSU113.30.00170
    KOMATSU113.30.00171
    KOMATSU113.30.00172
    USCOUF123K0T

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend