Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR112VA021 voor BOBCAT 442 (RUBBER TRACK)

Originele nummers (OEM)

VA1269, VA1839, VA380, 722541, 5671663001, C0001682, 952701539, A14010A0M00, A14010B0M00, A14010B1M00, A14010C0Y00, A14010C2M00, 820220022, 820220028, 820220029, 21D.30.13000, 21D.30.13001, 21D.30.13003, 7002301, 1000012853, 8200812, 8208841, 5231016, 5671658420, UF112E0E, 4611340027, E5231016, PJ5231016, 32007, 8600201000

Gewicht

18.5 kg

€ 74,39*

€ 61,48 excl. btw

✓ In voorraad! Bezorging in 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op BOBCAT
Model 442 (RUBBER TRACK)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR112VA021 voor BOBCAT 442 (RUBBER TRACK) - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een BOBCAT 442 (RUBBER TRACK) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M12 x 60.

Passend op

BOBCAT

Productnummer:

BE33713

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    BOBCAT442 (RUBBER TRACK) 442 (RUBBER TRACK) BOBCAT
    442 (RUBBER TRACK)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOVA1269
    BERCOVA1839
    BERCOVA380
    BITELLI722541
    BOBCAT5671663001
    COTC0001682
    DYNAPAC/DEMAG952701539
    ITMA14010A0M00
    ITMA14010B0M00
    ITMA14010B1M00
    ITMA14010C0Y00
    ITMA14010C2M00
    KOMATSU820220022
    KOMATSU820220028
    KOMATSU820220029
    KOMATSU21D.30.13000
    KOMATSU21D.30.13001
    KOMATSU21D.30.13003
    NEUSON7002301
    NEUSON1000012853
    ORENSTEIN e KOPPEL8200812
    ORENSTEIN e KOPPEL8208841
    PEL JOB5231016
    SCHAEFF5671658420
    USCOUF112E0E
    VOGELE4611340027
    VOLVOE5231016
    VOLVOPJ5231016
    WIRTGEN32007
    YUCHAI8600201000

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend