Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR106KM121 voor KOMATSU D21Q-6 (S/N: 60001-75000)

Originele nummers (OEM)

KM 909, KM909, C0001667, A4021000M00, A40210B0M00, 100.30.15100, 100.30.15200, 101.30.00030, 101.30.00042, 101.30.00150, 101.30.00170, 13S.30.12201, 13S.30.12202, 13S.30.12203, 13S.30.12204, 201.30.00050, 201.30.44000, UF106K1E

Gewicht

15.3 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D21Q-6 (S/N: 60001-75000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR106KM121 voor KOMATSU D21Q-6 (S/N: 60001-75000) - Deze onderrol is uitgerust met 2 zijflensen en beschikt over 2 montagebeugels. De rol wordt aan de machine bevestigd door het vertikaal indraaien van 4 bouten. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU D21Q-6 (S/N: 60001-75000) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M14 x 50.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE70618

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD21Q-6 (S/N: 60001-75000)D21Q-6 (S/N: 60001-75000)KOMATSU
    D21Q-6 (S/N: 60001-75000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 909
    BERCOKM909
    COTC0001667
    ITMA4021000M00
    ITMA40210B0M00
    KOMATSU100.30.15100
    KOMATSU100.30.15200
    KOMATSU101.30.00030
    KOMATSU101.30.00042
    KOMATSU101.30.00150
    KOMATSU101.30.00170
    KOMATSU13S.30.12201
    KOMATSU13S.30.12202
    KOMATSU13S.30.12203
    KOMATSU13S.30.12204
    KOMATSU201.30.00050
    KOMATSU201.30.44000
    USCOUF106K1E

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend