Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR043KM0B voor KOMATSU PC78MR-6 (STALEN RIJWERK) (S/N: 1001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM1690, C0001585, A4078000M00, PC78MR-OR, 201.30.00290, 201.30.00291, 201.30.00292, 201.30.00293, 201.30.00310, 201.30.00311, 201.30.00312, 201.30.00313, A407800, UF043K0B

Gewicht

17 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC78MR-6 (STALEN RIJWERK) (S/N: 1001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR043KM0B voor KOMATSU PC78MR-6 (STALEN RIJWERK) (S/N: 1001-UP) - Deze onderrol is uitgerust met een middenflens en beschikt over 2 montagebeugels. De rol wordt aan de machine bevestigd door het vertikaal indraaien van 4 bouten. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU PC78MR-6 (STALEN RIJWERK) (S/N: 1001-UP) gebruikt men 4 bouten 10.9 - M14 x 60.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE75592

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC78MR-6 (STALEN RIJWERK) (S/N: 1001-UP)PC78MR-6 (STALEN RIJWERK) (S/N: 1001-UP)KOMATSU
    PC78MR-6 (STALEN RIJWERK) (S/N: 1001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1690
    COTC0001585
    ITMA4078000M00
    JANSSENPC78MR-OR
    KOMATSU201.30.00290
    KOMATSU201.30.00291
    KOMATSU201.30.00292
    KOMATSU201.30.00293
    KOMATSU201.30.00310
    KOMATSU201.30.00311
    KOMATSU201.30.00312
    KOMATSU201.30.00313
    NTPA407800
    USCOUF043K0B

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend