Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR030MU202 voor BOBCAT 331 (RUBBER TRACK) (S/N: 5177 | 11001-999999)

Originele nummers (OEM)

6814822, 6814882, 7013575, C0001557, 100300060, 27000012, K1029324, 325-OR, A010109, 5527640004, UF030Z2C

Gewicht

7 kg

€ 100,15*

€ 82,77 excl. btw

✓ In voorraad! Bezorging in 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op BOBCAT
Model 331 (RUBBER TRACK) (S/N: 5177 | 11001-999999)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR030MU202 voor BOBCAT 331 (RUBBER TRACK) (S/N: 5177 | 11001-999999) - Deze onderrol is voorzien van 1 middenflens en beschikt over zijdelingse draadstangen. De rol wordt aan de machine bevestigd door het opdraaien 2 moeren op de draadstangen. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een BOBCAT 331 (RUBBER TRACK) (S/N: 5177 | 11001-999999) gebruikt men 2 moeren diameter M20.

Passend op

BOBCAT

Productnummer:

BE33557

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    BOBCAT331 (RUBBER TRACK) (S/N: 5177 | 11001-999999)331 (RUBBER TRACK) (S/N: 5177 | 11001-999999)BOBCAT
    331 (RUBBER TRACK) (S/N: 5177 | 11001-999999)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BOBCAT6814822
    BOBCAT6814882
    BOBCAT7013575
    COTC0001557
    DAEWOO - DOOSAN100300060
    DAEWOO - DOOSAN27000012
    DAEWOO - DOOSANK1029324
    JANSSEN325-OR
    NTPA010109
    SCHAEFF5527640004
    USCOUF030Z2C

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend