Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR030MU002 voor KOMATSU PC20UU-3

Originele nummers (OEM)

KM1273, MU3004, MU3238, MU3286, 722787, 72284075, 76558135, C0001555, 72281160, 4340535, 4660031, 4719574, 9237937, 4S01108, E4340535, A14300B0N00, A14300C0N00, A7602000N00, ZX35-OR, AX40UR-OR, AX22-OR, PX64D00009F1, 20N.30.00040, 20N.30.71706, 20N.30.71707, 20S.30.00170, 20S.30.00173, 21U.30.31300, 21U.30.31301, 21U.30.R1301, 3F1028054, 3F1028606, 3F3028051, A010102, UF030Z0C

Gewicht

5.89 kg

€ 90,46*

€ 74,76 excl. btw

✓ In voorraad! Bezorging in 1 tot 2 werkdagen

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC20UU-3
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR030MU002 voor KOMATSU PC20UU-3 - Deze onderrol is uitgerust met een middenflens en beschikt over schroefdraad in de as. De rol wordt aan de machine bevestigd door het horizontaal indraaien van 2 bouten. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een KOMATSU PC20UU-3 gebruikt men 2 bouten 10.9 - M14 x 35.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE73598

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC20UU-3PC20UU-3KOMATSU
    PC20UU-3
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1273
    BERCOMU3004
    BERCOMU3238
    BERCOMU3286
    BITELLI722787
    CNH72284075
    CNH76558135
    COTC0001555
    FIAT KOBELCO72281160
    HITACHI4340535
    HITACHI4660031
    HITACHI4719574
    HITACHI9237937
    HITACHI4S01108
    HITACHIE4340535
    ITMA14300B0N00
    ITMA14300C0N00
    ITMA7602000N00
    JANSSENZX35-OR
    JANSSENAX40UR-OR
    JANSSENAX22-OR
    KOBELCOPX64D00009F1
    KOMATSU20N.30.00040
    KOMATSU20N.30.71706
    KOMATSU20N.30.71707
    KOMATSU20S.30.00170
    KOMATSU20S.30.00173
    KOMATSU21U.30.31300
    KOMATSU21U.30.31301
    KOMATSU21U.30.R1301
    KOMATSU3F1028054
    KOMATSU3F1028606
    KOMATSU3F3028051
    NTPA010102
    USCOUF030Z0C

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend