Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol SHANTUI SD32

Originele nummers (OEM)

KM 123, KM123, KM123A, KM3701, C0001949, B4015000M00, 175.30.00490, 175.30.00491, 175.30.00492, 175.30.00494, 175.30.00495, 175.30.00496, 175.30.00497, 175.30.00498, 175.30.00499, 175.30.00554, 175.30.00555, 175.30.00770, 175.30.00770E, 175.30.00772, UG244K0T

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op SHANTUI
Model SD32
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Onderrol voor SHANTUI SD32

Passend op

SHANTUI

Productnummer:

BE88012

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    SHANTUISD32SD32SHANTUI
    SD32
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 123
    BERCOKM123
    BERCOKM123A
    BERCOKM3701
    COTC0001949
    ITMB4015000M00
    KOMATSU175.30.00490
    KOMATSU175.30.00491
    KOMATSU175.30.00492
    KOMATSU175.30.00494
    KOMATSU175.30.00495
    KOMATSU175.30.00496
    KOMATSU175.30.00497
    KOMATSU175.30.00498
    KOMATSU175.30.00499
    KOMATSU175.30.00554
    KOMATSU175.30.00555
    KOMATSU175.30.00770
    KOMATSU175.30.00770E
    KOMATSU175.30.00772
    USCOUG244K0T

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend