Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol KOMATSU D57S-1B (S/N: 20001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM 860, KM12C, KM2871, KM860, C0001916, B4060000M00, 131.30.00330, 131.30.00331, 131.30.00332, 131.30.00350, 131.30.00351, 131.30.00352, 131.30.00353, 131.30.00354, 131.30.00355, 140.30.00060, 140.30.00061, 140.30.00062, 140.30.00063, 10Y.40.11000, 10Y.40.11000C, UG173K0T

Gewicht

54.2 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D57S-1B (S/N: 20001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol voor KOMATSU D57S-1B (S/N: 20001-UP)

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71765

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD57S-1B (S/N: 20001-UP)D57S-1B (S/N: 20001-UP)KOMATSU
    D57S-1B (S/N: 20001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 860
    BERCOKM12C
    BERCOKM2871
    BERCOKM860
    COTC0001916
    ITMB4060000M00
    KOMATSU131.30.00330
    KOMATSU131.30.00331
    KOMATSU131.30.00332
    KOMATSU131.30.00350
    KOMATSU131.30.00351
    KOMATSU131.30.00352
    KOMATSU131.30.00353
    KOMATSU131.30.00354
    KOMATSU131.30.00355
    KOMATSU140.30.00060
    KOMATSU140.30.00061
    KOMATSU140.30.00062
    KOMATSU140.30.00063
    SHANTUI10Y.40.11000
    SHANTUI10Y.40.11000C
    USCOUG173K0T

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend