Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol KOMATSU D375A-2 (S/N: 16001-17000)

Originele nummers (OEM)

KM1279, KM2589, KM3531, C0001964, B4037000M00, 195.30.01020, 195.30.01021, 195.30.01021E, 195.30.01060, 195.30.01061, 195.30.01320, 195.30.01321, 195.30.01420, 195.30.01421, 195.30.01422, UG300K0H

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D375A-2 (S/N: 16001-17000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Onderrol voor KOMATSU D375A-2 (S/N: 16001-17000)

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71032

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD375A-2 (S/N: 16001-17000)D375A-2 (S/N: 16001-17000)KOMATSU
    D375A-2 (S/N: 16001-17000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1279
    BERCOKM2589
    BERCOKM3531
    COTC0001964
    ITMB4037000M00
    KOMATSU195.30.01020
    KOMATSU195.30.01021
    KOMATSU195.30.01021E
    KOMATSU195.30.01060
    KOMATSU195.30.01061
    KOMATSU195.30.01320
    KOMATSU195.30.01321
    KOMATSU195.30.01420
    KOMATSU195.30.01421
    KOMATSU195.30.01422
    USCOUG300K0H

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend