Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP)

Originele nummers (OEM)

KM 927, KM344B, KM927, C0001956, B4035000M00, 195.30.00123, 195.30.00124, 195.30.00125, 195.30.00126, 195.30.00127, 195.30.00128, 195.30.00340, 195.30.00341, 195.30.00342, 195.30.00343, 195.30.00344, 195.30.00345, 195.30.00345E, 195.30.00346, 195.30.00347, 196.30.00070, 196.30.00072, 196.30.00075, 196.30.00076, 196.30.00077, 196.30.00126, UG270K1T

Gewicht

164 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D355A-5 (S/N: 12622-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

Onderrol voor KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP)

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71006

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD355A-5 (S/N: 12622-UP)D355A-5 (S/N: 12622-UP)KOMATSU
    D355A-5 (S/N: 12622-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 927
    BERCOKM344B
    BERCOKM927
    COTC0001956
    ITMB4035000M00
    KOMATSU195.30.00123
    KOMATSU195.30.00124
    KOMATSU195.30.00125
    KOMATSU195.30.00126
    KOMATSU195.30.00127
    KOMATSU195.30.00128
    KOMATSU195.30.00340
    KOMATSU195.30.00341
    KOMATSU195.30.00342
    KOMATSU195.30.00343
    KOMATSU195.30.00344
    KOMATSU195.30.00345
    KOMATSU195.30.00345E
    KOMATSU195.30.00346
    KOMATSU195.30.00347
    KOMATSU196.30.00070
    KOMATSU196.30.00072
    KOMATSU196.30.00075
    KOMATSU196.30.00076
    KOMATSU196.30.00077
    KOMATSU196.30.00126
    USCOUG270K1T

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend