Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Onderrol TR210VA021 voor DAEWOO DOOSAN DX420 LC-5

Originele nummers (OEM)

LH1336, LH90H, C0001819, 22709404, 71401040, 71401273, 4386648, 4633629, 9072631, 9114275, 9115234, 9129347, 4S00512, YA00000402, 81E7.0015, 81E7.00631, A140700AM00, A7307000M00, A7640000M00, AT201934, AT318029, AT401376, 520926403, 026111, UF210E0E, 14024006, 14263401, 14532330, 14614180, 152295

Gewicht

80 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op DAEWOO DOOSAN
Model DX420 LC-5
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

Onderrol TR210VA021 voor DAEWOO DOOSAN DX420 LC-5 - Deze onderrol is een enkelflens-rol en beschikt over 2 zijflensen. De bevestiging aan de machine gebeurd door het vertikaal indraaien van 4 bouten in de montagebeugels. Voor de montage van de onderrol op het rijwerk van een DAEWOO DOOSAN DX420 LC-5 gebruikt men 4 bouten 10.9 - M22 x 110.

Passend op

DAEWOO DOOSAN

Productnummer:

BE55380

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    DAEWOO DOOSANDX420 LC-5DX420 LC-5DAEWOO DOOSAN
    DX420 LC-5
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOLH1336
    BERCOLH90H
    COTC0001819
    DAEWOO - DOOSAN22709404
    FIAT HITACHI71401040
    FIAT HITACHI71401273
    HITACHI4386648
    HITACHI4633629
    HITACHI9072631
    HITACHI9114275
    HITACHI9115234
    HITACHI9129347
    HITACHI4S00512
    HITACHIYA00000402
    HYUNDAI81E7.0015
    HYUNDAI81E7.00631
    ITMA140700AM00
    ITMA7307000M00
    ITMA7640000M00
    JOHN DEEREAT201934
    JOHN DEEREAT318029
    JOHN DEEREAT401376
    LIEBHERR520926403
    SENNEBOGEN026111
    USCOUF210E0E
    VOLVO14024006
    VOLVO14263401
    VOLVO14532330
    VOLVO14614180
    WIRTGEN152295

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend