Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol SHANTUI SD32

Originele nummers (OEM)

KM 124, KM124, KM124A, KM2279, C0002133, C40151F0M00, C40151G0M00, 175.30.00390, 175.30.00470, 175.30.00471, 175.30.00472, 175.30.00510, 175.30.00511, 175.30.00512, 175.30.00513, 175.30.00514, 175.30.00515, 175.30.00516, 175.30.00517, 175.30.00517E, 175.30.00630, 175.30.00631, 175.30.00632, 175.30.00633, 175.30.00634, 175.30.00635, 175.30.00635E, 175.30.00790, 17A.30.00720, 17A.30.00721, 17A.30.00730, 17A.30.00731, SX3081.01010, UH120K0B

Gewicht

50.5 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op SHANTUI
Model SD32
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

De bovenrol voor SHANTUI SD32 heeft een diameter van 220.00mm en een lengte van 248.00mm.

Passend op

SHANTUI

Productnummer:

BE88013

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    SHANTUISD32SD32SHANTUI
    SD32
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 124
    BERCOKM124
    BERCOKM124A
    BERCOKM2279
    COTC0002133
    ITMC40151F0M00
    ITMC40151G0M00
    KOMATSU175.30.00390
    KOMATSU175.30.00470
    KOMATSU175.30.00471
    KOMATSU175.30.00472
    KOMATSU175.30.00510
    KOMATSU175.30.00511
    KOMATSU175.30.00512
    KOMATSU175.30.00513
    KOMATSU175.30.00514
    KOMATSU175.30.00515
    KOMATSU175.30.00516
    KOMATSU175.30.00517
    KOMATSU175.30.00517E
    KOMATSU175.30.00630
    KOMATSU175.30.00631
    KOMATSU175.30.00632
    KOMATSU175.30.00633
    KOMATSU175.30.00634
    KOMATSU175.30.00635
    KOMATSU175.30.00635E
    KOMATSU175.30.00790
    KOMATSU17A.30.00720
    KOMATSU17A.30.00721
    KOMATSU17A.30.00730
    KOMATSU17A.30.00731
    KOMATSUSX3081.01010
    USCOUH120K0B

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend