Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol NEW-HOLLAND (FIAT-KOBELCO) E245B TIER 3

Originele nummers (OEM)

FT3515, FT3615, HT208, ID861, LH1461, 1758704, 72230318, 76615883, C0002044, 71401347, 9089636, 9134245, 9178333, 9231273, 4S00517, C1516000M00, C15690E0M00, AP34667, AP39243, AT152079, 4663383, 5610810, 5618456, 10800832, C15690E, 2243922, UH084H0A, 14302211, 3000534

Gewicht

18 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op NEW-HOLLAND (FIAT-KOBELCO)
Model E245B TIER 3
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De bovenrol voor NEW-HOLLAND (FIAT-KOBELCO) E245B TIER 3 heeft een diameter van 140.00mm en een lengte van 150.00mm.

Passend op

NEW-HOLLAND (FIAT-KOBELCO)

Productnummer:

BE85988

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    NEW-HOLLAND (FIAT-KOBELCO)E245B TIER 3E245B TIER 3NEW-HOLLAND (FIAT-KOBELCO)
    E245B TIER 3
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOFT3515
    BERCOFT3615
    BERCOHT208
    BERCOID861
    BERCOLH1461
    CATERPILLAR1758704
    CNH72230318
    CNH76615883
    COTC0002044
    FIAT HITACHI71401347
    HITACHI9089636
    HITACHI9134245
    HITACHI9178333
    HITACHI9231273
    HITACHI4S00517
    ITMC1516000M00
    ITMC15690E0M00
    JOHN DEEREAP34667
    JOHN DEEREAP39243
    JOHN DEEREAT152079
    LIEBHERR4663383
    LIEBHERR5610810
    LIEBHERR5618456
    LIEBHERR10800832
    NTPC15690E
    ORENSTEIN e KOPPEL2243922
    USCOUH084H0A
    VOLVO14302211
    3000534

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend