Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol KOMATSU PC130-7 (S/N: 70001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM2794, C0002144, C4012000M00, 820210012, 820210013, 203.30.00120, 203.30.00150, 203.30.00230, 203.30.00231, 203.30.43000, 203.30.53001, 203.30.K2200, 226.30.13500, 226.30.13501, 226-30-13601, 226.30.13601, C401200, UH123K0G

Gewicht

13.2 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model PC130-7 (S/N: 70001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De bovenrol voor KOMATSU PC130-7 (S/N: 70001-UP) heeft een diameter van 116.00mm en een lengte van 123.00mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE73021

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUPC130-7 (S/N: 70001-UP)PC130-7 (S/N: 70001-UP)KOMATSU
    PC130-7 (S/N: 70001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM2794
    COTC0002144
    ITMC4012000M00
    KOMATSU820210012
    KOMATSU820210013
    KOMATSU203.30.00120
    KOMATSU203.30.00150
    KOMATSU203.30.00230
    KOMATSU203.30.00231
    KOMATSU203.30.43000
    KOMATSU203.30.53001
    KOMATSU203.30.K2200
    KOMATSU226.30.13500
    KOMATSU226.30.13501
    KOMATSU226-30-13601
    KOMATSU226.30.13601
    NTPC401200
    USCOUH123K0G

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend