Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol KOMATSU D57S-1B (S/N: 20001-UP)

Originele nummers (OEM)

KM 103, KM103, KM103A, C0002028, C4060100M00, 131.30.00310, 131.30.00311, 131.30.00312, 131.30.00313, 131.30.00314, 131.30.00315, 131.30.00316, 141.30.00071, 141.30.00072, 141.30.00073, UH082K0B

Gewicht

27 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D57S-1B (S/N: 20001-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De bovenrol voor KOMATSU D57S-1B (S/N: 20001-UP) heeft een diameter van 190.00mm en een lengte van 186.00mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71766

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD57S-1B (S/N: 20001-UP)D57S-1B (S/N: 20001-UP)KOMATSU
    D57S-1B (S/N: 20001-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 103
    BERCOKM103
    BERCOKM103A
    COTC0002028
    ITMC4060100M00
    KOMATSU131.30.00310
    KOMATSU131.30.00311
    KOMATSU131.30.00312
    KOMATSU131.30.00313
    KOMATSU131.30.00314
    KOMATSU131.30.00315
    KOMATSU131.30.00316
    KOMATSU141.30.00071
    KOMATSU141.30.00072
    KOMATSU141.30.00073
    USCOUH082K0B

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend