Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol KOMATSU D375A-2 (S/N: 16001-17000)

Originele nummers (OEM)

KM1281, KM2590, KM3483, C0002159, C4037101M00, 195.30.01040, 195.30.01041, 195.30.01042, 195.30.01080, 195.30.01081, 195.30.01082, 195.30.01083, 195.30.01120, 195.30.01121, 195.30.01341, UH136K0B

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D375A-2 (S/N: 16001-17000)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

De bovenrol voor KOMATSU D375A-2 (S/N: 16001-17000) heeft een diameter van 242.00mm en een lengte van 290.00mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71033

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD375A-2 (S/N: 16001-17000)D375A-2 (S/N: 16001-17000)KOMATSU
    D375A-2 (S/N: 16001-17000)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM1281
    BERCOKM2590
    BERCOKM3483
    COTC0002159
    ITMC4037101M00
    KOMATSU195.30.01040
    KOMATSU195.30.01041
    KOMATSU195.30.01042
    KOMATSU195.30.01080
    KOMATSU195.30.01081
    KOMATSU195.30.01082
    KOMATSU195.30.01083
    KOMATSU195.30.01120
    KOMATSU195.30.01121
    KOMATSU195.30.01341
    USCOUH136K0B

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend