Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP)

Originele nummers (OEM)

KM 578, KM578, C0002150, C4035100M00, 195.30.00101, 195.30.00102, 195.30.00103, 195.30.00104, 195.30.00105, 195.30.00106, 195.30.00106E, 195.30.00109, P31Y.40.07000, UH125K0B

Gewicht

72.15 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op KOMATSU
Model D355A-5 (S/N: 12622-UP)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering

Productinformatie

De bovenrol voor KOMATSU D355A-5 (S/N: 12622-UP) heeft een diameter van 250.00mm en een lengte van 272.00mm.

Passend op

KOMATSU

Productnummer:

BE71007

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    KOMATSUD355A-5 (S/N: 12622-UP)D355A-5 (S/N: 12622-UP)KOMATSU
    D355A-5 (S/N: 12622-UP)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOKM 578
    BERCOKM578
    COTC0002150
    ITMC4035100M00
    KOMATSU195.30.00101
    KOMATSU195.30.00102
    KOMATSU195.30.00103
    KOMATSU195.30.00104
    KOMATSU195.30.00105
    KOMATSU195.30.00106
    KOMATSU195.30.00106E
    KOMATSU195.30.00109
    SHANTUIP31Y.40.07000
    USCOUH125K0B

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend