Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol HITACHI ZX135 US

Originele nummers (OEM)

FT3605, FT4290, SI914, 76587179, C0002011, 71401416, 9061288, 9092400, 9105752, 9160680, 9184197, 9231270, 4S00516, C1549000M00, C76100A0H00, C76100A0M00, 331/49768, AP34654, AT131369, AT154514, AT316100, C154900, UH070H0A

Gewicht

13 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op HITACHI
Model ZX135 US
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De bovenrol voor HITACHI ZX135 US heeft een diameter van 140.00mm en een lengte van 120.00mm.

Passend op

HITACHI

Productnummer:

BE60943

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    HITACHIZX135 USZX135 USHITACHI
    ZX135 US
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    BERCOFT3605
    BERCOFT4290
    BERCOSI914
    CNH76587179
    COTC0002011
    FIAT HITACHI71401416
    HITACHI9061288
    HITACHI9092400
    HITACHI9105752
    HITACHI9160680
    HITACHI9184197
    HITACHI9231270
    HITACHI4S00516
    ITMC1549000M00
    ITMC76100A0H00
    ITMC76100A0M00
    JCB331/49768
    JOHN DEEREAP34654
    JOHN DEEREAT131369
    JOHN DEEREAT154514
    JOHN DEEREAT316100
    NTPC154900
    USCOUH070H0A

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend