Ga naar de hoofdinhoud
Afbeelding vergelijkbaar - bij vragen graag melden

Bovenrol CASE 1088 CL (TYPE 1)

Originele nummers (OEM)

322009, CR2880, N1642327, S233033, 6K9879, 6K9880, 3K7962, C0002008, 4905108M91, 81E6.2003, 81E6.2003.30, 83E6.2003, C0104100M00, C1404100M00, AT220849, AT307134, CB01418829, 5003855, 5004837, 5209286, 5209288, 5601364, 108101670, UH070C0B, 14215476

Gewicht

19 kg

✕ Stuur een aanvraag.

Op voorraad? Vandaag afhalen ook mogelijk
Passend op CASE
Model 1088 CL (TYPE 1)
Bancontact iDEAL
Veilig betalen
Snelle levering
+3292510796
Bel ons voor depannage ter plaatse

Productinformatie

De bovenrol voor CASE 1088 CL (TYPE 1) heeft een diameter van 175.00mm en een lengte van 149.00mm.

Passend op

CASE

Productnummer:

BE34350

Passende machines

    Opmerking: in de tabel staan slechts enkele voorbeelden. Het reserveonderdeel past in nog veel meer apparaten dan daar getoond. Om te ontdekken of het reserveonderdeel bij je machine past, voer dan het typenummer in het onderstaande zoekveld in; als het reserveonderdeel past, wordt je machine vervolgens getoond.

    meer dan 1+ compatibele apparaten
    MerkModelModelnummer Merk
    Model
    Modelnummer
    Passend?
    Passend?
    CASE1088 CL (TYPE 1)1088 CL (TYPE 1)CASE
    1088 CL (TYPE 1)
    PassendPassend

    Identieke reserveonderdelen

    Om verschillende redenen kunnen reserveonderdelen na verloop van tijd worden vervangen door andere passende onderdelen. Daarom kan het door jou benodigde reserveonderdeel ook één van de onderstaande aanduidingen hebben.
    Voorbeeld: een onderrol met referentie 00142370 (oude aanduiding) kan worden vervangen door een onderrol 00144978 (nieuwe aanduiding). Deze kan op zijn beurt door een andere rol met een ander nummer worden vervangen. Allemaal passen ze gelijk.

    Distributeur / merkOriginele nummer / uitvoering / opdruk
    ATLAS - TEREX322009
    BERCOCR2880
    CASE - POCLAINN1642327
    CASE - POCLAINS233033
    CATERPILLAR6K9879
    CATERPILLAR6K9880
    CATERPILLAR3K7962
    COTC0002008
    HANOMAG4905108M91
    HYUNDAI81E6.2003
    HYUNDAI81E6.2003.30
    HYUNDAI83E6.2003
    ITMC0104100M00
    ITMC1404100M00
    JOHN DEEREAT220849
    JOHN DEEREAT307134
    JOHN DEERECB01418829
    LIEBHERR5003855
    LIEBHERR5004837
    LIEBHERR5209286
    LIEBHERR5209288
    LIEBHERR5601364
    SAMSUNG - VOLVO108101670
    USCOUH070C0B
    VOLVO14215476

    Productbeoordelingen

    0 van 0 beoordelingen

    Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

    Geef een beoordeling

    Deel uw ervaringen met andere klanten.

    Uitstekend

    Zeer goed

    Goed

    Acceptabel

    Onbevredigend